2 review-uri verificate
2 pacienti recomanda medicul
Un medic de exceptie,cum rar intalnesti!
Am fost cu bebelu?ul la domnul doctor și am fost extrem de Mulțumită de experiența noastră. Profesionalismul și atenția acordată fiecărui detaliu au fost remarcabile. Doctorul a fost foarte empatic, răbdător și a explicat clar toate informațiile, răspunzând la fiecare întrebare pe care am avut-o. Recomand cu toată încrederea acest medic pentru orice părinte care vrea un specialist dedicat și grijuliu!