4 review-uri verificate
6 pacienti recomanda medicul
Un medic excelent de nota 100. Cea mai drăguță doamnă doctor pe care am cunoscut o. O doamna deosebita. O recomand din tot sufletul.
O recomand din suflet pe doamna doctor de la OB-GYN, dr. Livia Iordache.?Am cunoscut această doamnă doctor într-un moment în care aveam cea mai mare nevoie și simt că a fost trimisă de Dumnezeu în viața mea.? Îmi explică fiecare procedură cu răbdare și pe înțelesul meu, îmi oferă liniște și siguranță la fiecare pas. Este un medic dedicat, cu suflet, care își pune inima în tot ce face. Mă simt recunoscătoare că am avut-o alături și o recomand din toată inima și cu toată căldura!?
Comunicare f bună, profesionalism
Acest pacient nu a adaugat comentarii